2019 beklenen bol macera ve aksiyonlu yabancı sinema filmleri
Beklenen ve sürekli bir sonra ki serisi için gün sayılan bol aksiyonlu ve bol bol macera dolu yabancı filmleri sizlerle paylaşacağız. En çok 2019 'da beklenen filmlerin başına Hızlı ve Öfkeli serisinin sonuncusu olan HOBBS VE SHAW filmi ilk sırada olacak.

2019 yılının en çok beklenen filmleri ve vizyon tarihleri

Bol aksiyon ve maceranın olduğu sinema filmleri

Sürekli yeni filmler çıkıyor ve takip etmesi de oldukça zor oluyor tabi sizler için seçtiğimiz bu özel filmleri için zaten uzun zamandır bekliyorsunuz. 

Özellikle Hızlı ve Öfkeli serisine ait olan filmin son bölümünde ekipten sadece iki kişi kalıyor. İkisi de ölümüne düşman olmalarına rağmen bir görev için bir araya gelip birlik olmaları gerekiyor. 

Hobbs ve Shaw 2019 - Hızlı ve Öfkeli son film fragmanı

Süper güçleri olan bir siyahiye karşı

Bol bol aksiyonun olduğu ve eski serilerine göre pekte geri kalmayan bir bölüm olmuş Özellikle ana karakterlerin muhteşem oyunculuğu ile bol bol keyifli bir sinema filmi sunuluyor.

Hobbs ve Shaw 2019 - Hızlı ve Öfkeli

2 Ağustos 2019 tarihinde sinemalarda gösterime girecek olan filmin fragmanı bile Türkiye de çekilmiş bir çok sinema filmine taş çıkartır. İşte o güzel fragman

Avengers: Endgame Türkçe dublajlı fragmanı

İnsanların yüzde 50 yok olmuştu

Yeniden doğuş ve var olanla yaşaya çalışmak artık bunun için çok geç. Bir şans bile olsa denemek lazım. Diyerek yola çıkıyorlar ve bakalım bu yolda istedikleri gibi geri getirebilecekler mi?

Bir çok ünlü karakteri yok olmaktan kurtarmaya çalışacaklar.

26 Nisan 2019 sinemalar da sinema sevenlerle buluşan film oldukça büyük bir beğeni topladı.

Avengers: Endgame

Gemini Man Türkçe altyazılı fragmanı

Klonlanmış bir kiralık katil

Tam 25 yıllık bir süreç sonunda oluşturulmuş ve kendi doğal yapısı ile klonlamış bir kiralık katilin peşine düşmesi ile başlayan macerada o kadar aksiyon var ki izlerken bir türlü bırakamayacaksınız.

Gemini Man 2019 sinema filmi

Will Smith filmlerine hayran olanlar için seçilmiş bir efsane. 11 Ekim 2019 tarihinde sinemalarda olacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları