Youtuberların sinema filmleri kaç kişi tarafından izlendi ve ne kadar kazandılar
Youtube üzerinden isimlerini duyuran ve zadece Youtube ile sınırlı kalmadan sinemada da kendinileri göstermek isteyen Cumali Ceber ( Halil Söyletmez), Hayal mi Gerçek mi? ( Enes Batur ) ve son olarak da Oha Diyorum! filmleri ne kadar izlendi

Türk youtuberlar sinemalarda

Sinemaya adım atan 3 filmi sizler için sadece sinema da kaç kişi tarafından izlendiklerini ve izlenme oranlarına göre sahiplerine ne kadar kazandırdılar. 

Tabi öncelikle filmlerin tanıtımını yapmak yerine fragman videolarını sizlere izlettirerek film hakkında ki düşüncelerini kendiniz puana çevirirsiniz. 

Öncelikle Youtube üzerinde yakaladıkları hızı sinema filmleri ile de yakalamışa benziyorlar. Özellikle Enes Batur'un çektiği film diğer filmleri solladı ve en çok kazanan kişi oldu.

Biri bol küfürlü ve hatta küfürleri bile level atlamış türden ediyor. Yani hem küfür ediyor, hemde para kazanıyor

Diğer ise hayat hikayesini konu alıyor ve hayatı youtube üzerinden nasıl para kazandırdıysa sinema filmi de aynı şekilde para kazandırdı.

Son film ise internet ortamında  youtube kanalı olan Oha diyorum gurubu tarafından film sinema da yayına girdi. ( Konu ve anlatım olarak diğerlerinden daha iyi ve başarılıydı )Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları