Korono ( Corona ) virüs ne zaman biter?
Çin merkezli yayılan ve ölümcül etkileri olan Corona Virüsü daha ne kadar etkili olacak ve Korona için gerekli olan tedaviler ne zaman bulunacak. İşte herkesin merak ettiği soru için bir anket düzenliyoruz ve bakalım vatandaşların yorumları nedir?

Korona için gerekli olan tedavi ne zaman bulunur?

Korona için gerekli olan tedavi ne zaman bulunur?

İnsanların ölümüne yol açan ve hızla yayılan Korona

Wuhan kenti ile başlayan ve çok hızlı bir şekilde dünyaya yayılan bu virüs oldukça etkili ve belli bir yaş gurubu için ölümcül sonuçlar doğuruyor. 

Kimi ülkeler dikkate almadı, kimi ülkelerde tedbir aldı ama yetersiz kaldılar. Virüsün uğradığı her ülkede onlarca binlerce vaka bırakıyor. 

Özellikle Türkiye ile ilgili olarak bu sürecin gizli tutulduğu gerçek boyutlarının bir kaos ortamı oluşmaması gerekçesi ile gizlendiği kanısındayız. 

Türkiye yetersiz kalıyor mu?

Durum anlatıldığı gibi değil aksine daha büyük boyutlarda. 

Bununla birlikte ülkenin insanları için çözüm bulamayışı ve çalışmak zorunda kalan ve yarın için ekmeği olmayan insanlara yönelik hiç bir eyleminin olmaması da bu süreci zora sokmaya yetiyor. 

Ülkelerin görevi vatandaşlarını böyle günlerde korumak ve onları güvence altına almaktır. Tabi biz bunu ne kadar görebiliyoruz Sizlere bırakıyoruz

Hastalığın bulaştığı sayı her gün katlayarak ilerliyor. Şuan 10 binlerce insanda var. Yetersiz test kitleri ve yetersiz ortamlar.

Biz her gün dua ediyoruz ama unutulmasın ki tedbir kişiler eliyle olduğu kadar toplumları yöneten devletlerin en büyük görevleridir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları