Söyledikleri ile Türkiye'nin tarihine altın harflerle yazılmış isimler
Yıllar önce söylenmiş kimisi devlet adamı, kimisi de ünlü isim. Kaç yıl önce söylenmiş olmasına rağmen halen unutulmamış olan bu sözleri sizlerde okuyunca çok şaşıracaksınız. Öncelikle inanmakta güçlük çekebilirsiniz ama unutmayın bunlar gerçekten söylenmiş veya şanmış olaylardır.

Süleyman Demirel listenin ilk sırasında yer alıyor ve vatandaşlarını dizginlemek için var olan bir uygulamanın meşruluğunu bakın nasıl savunuyor.

 '' Genelevleri kapatalım da , Millet Bizi mi Si..sin ?" diyeli tam 46 Yıl Oldu . 

Bülent Ecevit ise listede ikinci sırada yer alıyor. Bir vatandaşın tepkisini konu alan bir sözü paylaşıyoruz. Tabi bugün değil Cumhuriyet kurulduğundan bu yana sürekli aynı oyun devam etmiş.

- Ecevit , Bir Mitingde " Bu Düzen Değişecek " Deyince, Dinleyiciler arasında bir Vatandaş " Düzen Hayatından Memnun , Düzülen Ne Zaman Değişecek ?" Diyeli tam 26 Yıl Oldu . 

Buda Türkiye'nin siyasetçileri güvenmeyerek bunu uygulamaya döken tek doğru yerleşim merkezi

- Güzeldere Köyü Muhtarlığı Siyasetçilerin Köye Girmesini Yasaklayalı tam 15 Yıl Oldu .

Buda Türkiye'yi yönetmiş bir Başbakan ve bakın kimi kime emanet ederek konuşmasına son veriyor.

- Tansu Çiller , " Cenabı Allah'ı Size Emanet Ediyorum !" Diyerek Miting Alanındakilere Büyük Bir Sorumluluk Yükleyeli 18 Yıl Oldu .

Kaç yıl oldu

Miting alanında gezerken bir kadının sözleri karşısında yanlış bilgilendirince battığı bataklıkta çırpınışının en güzel örneği.

-Tansu Çiller'e miting alanından biri abla pıttığını yerim dedi. Bunun üzerine yanında ki korumasına pıttık kelimesi nedir diye sordu. Koruma yürek kalp anlamına geliyor deyince ablanızın pıttığı size feda olsun diyeli tam 20 yıl oldu

Hülya Avşar'ın kocası olan Çilingiroğlu'nun yanlış anladığı o anlar.

- Kaya Çilingiroğlu , Ferrari'ye Binerken " Ferrari'yi Yeni Mi Aldınız ?" Sorusuna " Siz Feraye'yi Nerden Tanıyorsunuz ?" Diyeli 13 Yıl Oldu . 

- Çorum'da Hayvanları Koruma Derneği Açılışında Kurban Kesileli 6 Yıl Oldu .

- Kırşehir'de Komşusunun Tavuğuna Tecavüz Eden Adam , Yakalanınca " Sadece Arkadaşız " Diyeli 6 Yıl Oldu . 

- Japonya'daki 8,9 Büyüklüğündeki Depremde Camdan Atlayan Tek Kişi Bir Türk Çıkalı 6 Yıl Oldu ..."

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları